TÝM READYMAT

Vyznáme se ve stavařině a drobným i větším stavebníkům pomáháme měnit stavební materiál v trvalé hodnoty, domy. Jsme lidé a chováme se tak, jak bychom chtěli, aby se druzí chovali k nám. Spolu-pracujeme, vzděláváme (se), posouváme (nejen své) hranice, ukazujeme možnosti a na vše se snažíme dívat z různých úhlů pohledu.

Marian Kántor

vedoucí Obchodní
Hlavní město Praha, Středočeský kraj (Praha-západ, Praha-východ)

Jana Pakanová

asistentka

Svatopluk Vaněk

obchodník
Jihočeský kraj, kraj Vysočina, Pardubický, Královéhradecký a Středočeský kraj (Mělník, Mladá Boleslav,  Nymburk, Kolín, Benešov, Kutná hora, Příbram)

Kristýna Zálešáková

dispečerka

Nikola Fridrich

obchodník
Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský kraj

PRODUKTY

Jejich hlavním produktem jsou cihly. Pozor, ne ledajaké, ale ty vysoce kvalitní značky ECOTON a EVOTON s historií už od roku 1892, z německého Fürstenzellu nedaleko Passau. Už je tomu několik leto co jsme odlavili 10 let, kdy jsme se stali výhradními distributory pro Českou a Slovenskou republiku. Za ty roky jsme několikrát změnili pohled na tradiční cihlový materiál. Jako první jsme představili broušené akustické cihly nebo tepelně izolační cihly plněné minerální vatou. A jelikož se tepelně izolační cihly staly naší srdeční záležitost, už teď víme, že zanedlouho přijdeme s novinkou další. Holt, pokrok nezastavíš.

Kraje naší republiky máme mezi sebou rozděleny tak, abychom se požadavkům zákazníků mohli věnovat osobně. Poté, co k oblasti, ze které nás poptáváte, přiřadíte i obličej některého z nás, jedním klikem zjistíte telefonní číslo nebo email. Formě komunikace, která vyhovuje zrovna Vám, se přizpůsobíme. Zjištění Vašich přání a potřeb nebereme jako obchodní klišé, ale jako základ budoucí pohodové spolupráce se zdárným koncem. A jak taková spolupráce může vypadat?

Pokud jste dočetli až sem, znamená to, že jste ve fázi výběru toho nejvhodnějšího materiálu pro Váš budoucí dům, garáž, cokoli... Na koho z nás se obrátit už taky víte, teď už nás jen "zásobit" podklady ke zpracování, seznámit nás s Vaší představou, abychom si i my udělali obrázek. Jakmile dáme vše potřebné dohromady a budeme tak ready, můžeme začít diskutovat už konkrétní nejvhodnější řešení právě pro Vás. V rámci diskuse budeme ladit i ty nejmenší detaily, abyste měli ve všem jasno. Na základě finální domluvy si odsouhlasíme i finální verzi cenové nabídky. Je na Vás, abyste zvážili objednávku přímo na Vás nebo přes některé stavebniny z Vašeho okolí, obojí má jistá specifika. Souhlas s cenovou nabídkou, tedy objednávka, dále putuje k naší dispečerce (objednávky, logistika) a ta už s Vámi bude telefonicky konzultovat termíny návozů a další.

Zdálo by se, že složením materiálu na stavbě vše končí. Pokud byste si s něčím nevěděli při stavbě rady, budeme velmi poctěni, když se na nás obrátíme a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.

REALIZAČNÍ ČINNOST

Pokud u produktů hrají prim cihly, v rámci realizační činnosti jednoznačně lité anhydritové podlahy. Profesionálně vyškolený tým denně buďto stavbu pro vylití touto jedinečnou směsí chystá nebo rovnou vylívá předem připravenou stavbu investorem. Na lití podlah se soustředíme už téměř 10 let, takže si troufáme tvrdit, že při takové četnosti lití jsme v regionu Jižní Moravy a Záhorie jedničky. Jako jediní navíc používáme přírodní směs anhydritu, která se těží přímo v lomu a má řadu výhod oproti tomu syntetickému, který vzniká převážně odsiřováním elektráren. Mezi ty stěžejní můžeme zařadit vyšší pevnost v tlaku, absenci šlemu (není nutno brousit), zdravější pobytové klima.

Před samotným litím si náš specialista stavbu zaměří, zkonzultuje s Vámi každičký detail a doporučí ideální řešení. Po odsouhlasení cenové nabídky se dále hledá vhodný termín, který technologicky zapadne do průběhu Vaší stavby. Technici už jsou natolik sehraní, že se nebudete stačit divit, jak rychle se dá zvládnout tak skvěle odvedená práce.

Z dalších speciálních dokončovacích prací realizujeme dodavatelsky i vnitřní strojní omítky a foukanou celulózovou izolaci.

Ing. Petr Matušina

vedoucí Realizační

Tomáš Žádník

technik lití podlah

Martin Žádník

vedoucí realizací

Ing. Milan Franta

vedoucí Investiční

Adam Opavský

vedoucí výstavby

Foto Petr Zýbal

Petr Zýbal

stavební technik

Ing. Jiří Hřiba

projektový manažer

VÝSTAVBA

Tato činnost firmy je co se zařazení do firemního procesu týče nejmladší, vzhledem ke své podstatě však o to dynamičtější. Projekty si jako jedni z mála řešíme od úplného začátku (koupě pozemku) do zdárného konce (předání klíčů od domu či bytu majitelům). Ke každému jednomu přitom přistupujeme jako k vlastnímu dítku, kterému dáváme do vínku to nejlepší. Možná jsme u ostatních developerů za blázny, ale jde nám opravdu o spokojeného obyvatele, a to prostě vyžaduje určitou péči, prvotřídní materiály a řádné provádění i sebemenších detailů. O to více pak můžeme být pyšní na to, že po nás něco kvalitního zůstane i pro další a další generace.

REALITNÍ ČINNOST

Se vznikem nových projektů v podobě výstavby domů jsme byli nuceni nově řešit také jejich prodej či pronájem.  Komunikace s externími makléři a neustálé vysvětlování, že na prodej chceme jít jinak, nás vedlo k myšlence jediné. Založení a rozvíjení vlastní realitní činnosti.

Členská základna realitních makléřů se rozrostla, tak aby se každý mohl soustředit na region, který je mu blízký. Hodonín, Břeclav, Kyjov, Veselí nad Moravou, to jsou oblasti, na které se naši makléři zaměřují.

Pracují poctivě a zodpovědně s cílem pomáhat lidem s hledáním nových domovů. Neprodávají  pouze vlastní developerské projekty, ale soustředí se také na second hand nemovitosti či nábor těch nových.

Ing. Michal Poláček

vedoucí Realitní

Michal Lupač

makléř

Denisa Minaschková

asistentka

PODPORA

Holčičí podpora, bez které by to nejspíš nešlo. Všechny čtyři spojuje analytické myšlení a všechny čtyři také milují data - každá ale po svém. Jedna nastavuje a kontroluje firemní procesy, druhá je v každodenním kontaktu s papíry všeho druhu, třetí lítá tvůrčí hlava neustále v oblacích, aby to všechno krásně hrálo.

Ing. Lucie Frantová

vedoucí financí

Bc. Tereza Menšíková

marketérka

Radka Foltýnová

fakturantka