JSI OBCHODNÍK – OBCHODNICE TĚLEM I DUŠÍ A CHCEŠ ZMĚNU IDEÁLNĚ HNED?

Nový READY HERO týmu Readymat s.r.o.

Hledáme parťáka/parťačku. Pozitivně smýšlejícího člověka, kterého zajímá osobní růst a spokojený zákazník je jeho každodenním chlebem. Někoho, kdo nechce jít s davem, ale intenzivně na sobě pracuje a vytváří si tak svůj vlastní trh. Práce by Tě měla bavit a naplňovat. Očekáváme otevřenost a kladný vztah k lidem, stejně jako nadšení při hledání správného řešení pro vysněný dům, neméně pak schopnost jednat v rámci principu WIN-WIN-WIN.

?

Jsi komunikativní, rychle navazuješ vztahy a dokážeš inspirovat ostatní?

 

?

Je výsledkem Tvé práce spokojený zákazník?

 

?

Chceš být součástí dynamického týmu, který věří ve stejnou věc?

?

Pracuješ raději v terénu, než v kanceláři?

 

?

Chceš přinášet na trh revoluční cihly pro zdravější, teplejší a úspornější domov?

 

JSME READY UŽ VÍC JAK 10 LET!

VYZNÁME SE VE STAVAŘINĚ A DROBNÝM I VĚTŠÍM STAVEBNÍKŮM POMÁHÁME MĚNIT STAVEBNÍ MATERIÁL V TRVALÉ HODNOTY, DOMY.

Proto do České i Slovenské republiky přivážíme tepelně izolační cihly nejvyšší kvality zavedené německé značky ECOTON, EVOTON a nově také (R)EVOTON. V regionu Jižní Moravy a blízkém pohraničí se zaměřujeme na specializované dokončovací práce. Denně lijeme anhydritové podlahy, jako jediní z přírodní směsi. Zhmotňujeme své projekty a říkáme o sobě s hrdostí, že jsme malí architekti, stavitelé. Prodej nejen našich nemovitostí nám zajišťuje interní realitní kancelář.

FANDÍME PRODUKTŮM S VYSOKOU PŘIDANOU HODNOTOU A STUPNĚM INOVACE, KTERÝMI DÍKY NĚMECKÉMU VÝROBCI DISPONUJEME.

Nemáme ambice stát se velkým korporátem. Věříme naopak, že velké a hodnotné věci jdou dělat i v malém, ale dobře naladěném týmu. Do naší maličké země jsme přivedli cihlu plněnou minerální vatou, broušené akustické cihly. Cítíme, že přichází období další expanze a doba levných cihel s falešným kamarádem polystyrenem konečně končí. Ctíme férovou hru, stavíme na osobních vazbách a dlouhodobém partnerství.

Svou práci se každý člen týmu snaží dělat tak, aby pro všechny, kteří ve spolupráci s námi postaví svůj vysněný dům, byla tato zkušenost pozitivní a rozhodnutí hodnoceno jako jedno z nejlepších.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

Hledáme osobnost, která se nebojí výzev. Tvým hlavním úkolem bude dělat osvětu a tvořit si tak svůj vlastní trh. K tomu Ti do Tvého portfolia zařadíme ty nejinovativnější produkty z našeho sortimentu. Cílem je, abys byl brzy veřejností vnímán jako expert na zdění z cihel pro pasivní a nízkoenergetické stavby. Naší klíčovou hodnotou je PARTNERSTVÍ.

 • vyhledávání příležitostí k obchodnímu styku
 • vzdělávání a rozvoj technických znalostí nabízených řešení
 • participaci na tvorbě obchodních plánů
 • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
 • zodpovědnost za plnění plánu schůzek
 • vynikající komunikační dovednosti
 • vyřizování dotazů zákazníků, řešení technických dotazů
 • budování dobrého jména firmy a značky
 • reprezentativní vzhled
 • férovost, otevřenost a týmového ducha
 • udržování svěřených věcí v perfektním stavu
 • změnu práce v koníček

CO ZA TO NABÍZÍME?

Jsme si vědomi toho, že v rámci motivace potřebuje každý něco jiného, a tak si tě rádi vyslechneme. Co se firemní kultury týče, jsme hraví a rádi se potkáváme nejen při obchodních poradách. Pravidelně navštěvujeme divadelní představení, účastníme se dračích lodí, cyklo či pěších výletů, pánové jezdí na hory, dámy na wellness. Rozvíjíme se jak osobně, tak profesně.

Podporující systém

Co se "hmoty" týče, vše k práci nutné - auto, notebook, telefon. Po stránce "know-how" odborné zaškolení, týmové kolegy na telefonu, skype či emailu, ekonomický i projektový program. Stravenky, penzijko, sick-days a takové ty "technikálie" jsou samozřejmostí.

WIN-WIN mzda

Ukaž svůj talent a Tvá odměna nebudeme nijak limitována. Fixní částka je samozřejmostí a výše provize už záleží jen na Tobě. 

Volné pole působnosti

Pokud budeš plnit to, na čem se dohodneme, nebude nám až tak záležet na počtu odpracovaných hodin. Záleží tedy jen na Tvé šikovnosti. 

TVÝMI NEJBLIŽŠÍMI KOLEGY BUDOU

Marian

vedoucí Obchodní
Spolumajitel a zakladatel společnosti s tělem i duší OBCHODNÍKA. Každodenní kontakt s investory a obchodními partnery je jeho energií. Využívá svých téměř dvacetiletých zkušeností ve stavebnictví, o které se rád podělí. Absolutně důvěřuje cihlářské hlíně, se kterou začínal už u slavných „hurdisek“. Vždy najde ideální řešení pro zdravé pohodové bydlení jako by stavěl sám pro sebe. Sílu a inspiraci čerpá nejraději na horách se svou rodinou, na horském kole, in line bruslích nebo s kytarou v ruce. Rád si zahoubaří, miluje dobré víno a dobré lidi. Jeho snem je pochopit velikost Vesmíru.

Svatopluk

obchodník, vedoucí týmu
Do světa obchodu si přináší odborný pohled z projekční kanceláře, kde dříve projektoval. Sportovec a dobrodruh, který se v krátkém čase dokáže nadchnout pro cokoliv. Nejen při kolektivním sportu je ho všude plno. Jakmile ho pustíte ke slovu, nezavře pusu, do té doby ale bedlivě poslouchá. Miluje osobní kontakt s lidmi a na jeho seznamu věcí, které chce podniknout, jistě zaujme procestovaní Amalfinského pobřeží na motorce s batohem na zádech nebo vychutnání si sklenky cognaku v Jerevanu při pohledu na horu Ararat.

Nikola

obchodník
Člen obchodního týmu, který musel procestovat svět, aby zjistil, že nejlépe je v rodné domovině, kde nyní vychovává své dvě děti. Pro svoji rodinu postavil dům z materiálů, se kterými nyní v Readymatu obchoduje. Proto našim klientům velmi rád poradí s něčím, čemu stoprocentně věří a měl tu možnost si na vlastní kůži vyzkoušet. Ve volném čase rád cestuje, u táborových ohňů hraje na kytaru a ukulele a udržuje se v kondici v domácím fitku.

CÍTÍŠ SE JAKO DALŠÍ READY HERO?

Pak vyplň formulář níže, připoj pár slov o sobě a čekej na naši odpověď. 

Těšíme se brzy na viděnou!