?

Baví Tě být v centru dění a užíváš si záři reflektorů?

?

Máš energie na rozdávání a práce je pro Tebe každodenní zábavou?

?

Rychle navazuješ vztahy, dokážeš nadchnout a inspirovat ostatní?

?

Láká Tě vytvořit si svůj vlastní trh a stát se hvězdou svého oboru?

?

Ctíš zodpovědnost ke svěřeným úkolům a jsi týmový hráč?


Chceme pozitivně smýšlejícího člověka, který v první řadě zapadne do našeho týmu, zajímá ho osobní růst a touží na sobě intenzivně pracovat. Někoho, kdo nechce jít s davem, ale chce naopak tvořit svůj vlastní trh a mít tak svou práci spíše jako životní styl, protože bude každý den dělat něco, co ho baví a naplňuje. Někoho, kdo v neoraném poli vidí výzvu prosadit se. Očekáváme otevřenost a kladný vztah k lidem. Nadšení při hledání správného řešení pro vysněný dům. Schopnost jednat v rámci principu WIN-WIN-WIN.

JSME READY UŽ 10 LET!

VYZNÁME SE VE STAVAŘINĚ A DROBNÝM I VĚTŠÍM STAVEBNÍKŮM POMÁHÁME MĚNIT STAVEBNÍ MATERIÁL V TRVALÉ HODNOTY, DOMY.

Proto do České i Slovenské republiky přivážíme tepelně izolační cihly zavedené německé značky ECOTON a EVOTON nejvyšší kvality. V regionu Jižní Moravy a blízkém pohraničí se zaměřujeme na specializované dokončovací práce. Denně lijeme anhydritové podlahy, jako jediní z přírodní směsi. Zhmotňujeme své projekty a říkáme o sobě s hrdostí, že jsme malí architekti, stavitelé.

FANDÍME PRODUKTŮM S VYSOKOU PŘIDANOU HODNOTOU A STUPNĚM INOVACE, KTERÝMI DÍKY NĚMECKÉMU VÝROBCI DISPONUJEME.

Nemáme ambice stát se velkým korporátem. Věříme naopak, že velké a hodnotné věci jdou dělat i v malém, ale dobře naladěném týmu. Do naší maličké země jsme přivedli cihlu plněnou minerální vatou, broušené akustické cihly. Cítíme, že přichází období další expanze a doba levných cihel s falešným kamarádem polystyrenem konečně končí. Ctíme férovou hru, stavíme na osobních vazbách a dlouhodobém partnerství.

Svou práci se každý člen týmu snaží dělat tak, aby pro všechny, kteří ve spolupráci s námi postaví svůj vysněný dům, byla tato zkušenost pozitivní a rozhodnutí hodnoceno jako jedno z nejlepších.

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE

Pracovat dlouho a tvrdě umí téměř každý. Hledáme ty, kteří raději pracují rychle a efektivně a Paretovo pravidlo 80/20 pro ně není jen teorií z učebnice, ale každodenní praxe. Dáme Ti příležitost prodat svůj talent. Do Tvého portfolia proto zařadíme ty nejinovativnější produkty z našeho sortimentu a Tvým hlavním úkolem bude dělat osvětu a tvořit si tak svůj vlastní trh. Cílem je, abys byl v brzké době vnímán veřejností jako expert na jednovrstvé zdění z cihel a budoucí stavitelé se na Tebe obraceli s dotazy ohledně pasivní či nízkoenergetické stavby.

 • aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
 • správa a rozvoj portfolia zákazníků
 • zápis aktivit týkajících se obchodního případu
 • práce s informačním systémem firmy
 • vyřizování předaných poptávek
 • příprava cenových nabídek
 • reportování obchodní činnosti
 • vyhledávání příležitostí k obchodnímu styku
 • vyřizování dotazů zákazníků, řešení technických dotazů
 • vzdělávání a rozvoj technických znalostí nabízených řešení
 • participace na tvorbě obchodních a marketingových plánů
 • zodpovědnost za plnění obchodního plánu
 • budování dobrého jména firmy a značky

S KÝM BUDEŠ NEJVÍC V KONTAKTU?

Obchodník tělem i duší, který potřebuje každodenní kontakt s investory a obchodními partnery. Využívá svých téměř dvacetiletých zkušeností ve stavebnictví, o které se rád podělí. Absolutně důvěřuje cihlářské hlíně, se kterou začínal už u slavných „hurdisek“. Vždy najde ideální řešení pro zdravé pohodové bydlení, jako by stavěl sám pro sebe. Podpoří Tě, pokud budeš mít jakýkoliv dotaz k obchodu nebo technickým záležitostem.

MarianHlava obchodního týmu

Styčná důstojnice centrály, která má pod palcem logistiku. Bedlivě hlídá proces od objednávky po pohotové i pohodové dodání materiálu na stavbu nebo do stavebnin. Svou šikovností zkracuje dodací lhůty na minimum a i v plné sezóně dokáže nemožné, a to v rekordním čase. Zákazníci milují její smysl pro humor a praktické myšlení. Je na ni stoprocentní spolehnutí, takže s přijatou objednávkou můžeš brát obchod za dotažený do konce.

HankaRychlá spojka

Marketérka se silně vyvinutým smyslem pro detail. Díky originálnímu pojetí její výsledná práce lahodí oku, nutí zamyslet se a dává hlavu a patu v širším kontextu. Nečekej od ní nudné letáky a propisky, ale třeba molitanovou stavebnici v reálných rozměrech cihel. Vždy od ní uslyšíš, že čím více podnětů a informací z terénu, tím se lépe tvoří. Telefon Ti sice nevezme vždy, aby se jí zrovna nepřetrhla nit, ale určitě zavolá zpět.

HáňaVěčný tvůrce

S ČÍM MŮŽEŠ POČÍTAT?

Jsme si vědomi toho, že v rámci motivace potřebuje každý něco jiného, a tak si Tě rádi vyslechneme. Co se firemní kultury týče, jsme hraví a rádi se potkáváme nejen při obchodních poradách. Pravidelně navštěvujeme divadelní představení, účastníme se dračích lodí, cyklo či pěších výletů, pánové jezdí na hory, dámy na wellness. Rozvíjíme se jak osobně, tak profesně.

Podporující systém

Co se "hmoty" týče, vše k práci nutné - auto, notebook, telefon. Po stránce "know-how" odborné zaškolení, týmové kolegy na telefonu, skype či emailu, ekonomický i projektový program. Stravenky, penzijko, sick-days a takové ty "technikálie" jsou samozřejmostí.

WIN-WIN mzda

Hledáme opravdovou hvězdu, takže stropem odměnu nebudeme nijak limitovat. Logicky proto bude složena z fixní částky a provize. Naše představa je taková, že nejpozději na začátku jarní sezóny 2018 budeš na výslunní.

Volné pole působnosti

Pokud budeš plnit to, na čem se dohodneme, nebude nám až tak záležet na počtu odpracovaných hodin. Záleží tedy jen na Tvé šikovnosti. Budeme se opakovat, ale hledáme opravdovou hvězdu, která nám v krátkém čase ukáže, co v ní opravdu je.

CÍTÍŠ SE JAKO DALŠÍ READY HERO?

Pak klikni na tlačítko níže, vyplň formulář a přilož:

1 ) svůj ŽIVOTOPIS

2) MOTIVAČNÍ DOPIS na téma "Proč chci být hvězdou v prodeji tepelně izolačních cihel ECOTON a EVOTON?"

3) nejvýše 2 minutové VIDEO, kde se nám představíš jako správná hvězda (to pošli přes Úschovnu na email hana.miskova@ready-mat.cz)

TVŮJ ČAS JE PRÁVĚ TEĎ a potřebujeme, abys byl v terénu co nejdříve. Pokud zazáříš, NEJPOZDĚJI DO 20. 10. 2017 Ti pošleme k vypracování bojový úkol a domluvíme si online či osobní setkání.