Hlavní menu

Montáž a prodej střešních oken ROTO

roto (11K)

Nabízíme nejkvalitnější střešní okna, která na trhu v ČR existují. Střešní okna ROTO s vysokou úrovní inovace a uživatelskými vlastnostmi. Okna dodáváme včetně montáže nebo řešíme pouze prodej samotných oken.

Služby - Bezplatně zaměříme otvor, doporučíme vhodný typ střešního okna s ohledem na užitné vlastnosti a cenu. Připravíme individuelní cenovou nabídku. Samotná realizace běžně probíhá do 7 dnů od objednání a dle připravenosti stavby.

Kontakt: Martin Vrňák, stavební technik, tel: 725 596 523Další informace ke stažení:

pdf (1K) www.roto-frank.cz
Střešní okna - Malá příčina - velký účinek

Inteligentní technika zaručuje maximální komfort bydlení s dostatkem světla, volným přístupem k oknům a volným výhledem. Včetně dokonalého ovládání. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna Roto jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. A jako ideální doplněk elektricky ovládaná venkovní roleta.


pikt1 (2K)

Střešní okno Premium

Výklopně-kyvné střešní okno Premium řady 8 je vyráběno důsledně podle principu společnosti Roto. Díky umístění otočného bodu v horní části okna se dá okno kompletně otevřít směrem ven. Volnosti nahoře odpovídá i komfort dole: všechny funkce okna se dají pohodně ovládat pomocí kliky jednou rukou. Navíc jedině firma Roto nabízí bezpečnostní zasklení s ochranou proti slunečnímu světlu a tepelnou izolací sériově i u střešních oken standardní řady. Doporučujeme také zateplovací blok WD, který v místnosti udržuje příjemné klima a šetří náklady na vytápění.


pikt1 (2K)

Střešní okno Top

Nejlepší výhled má člověk většinou, když stojí. Proto je osa otáčení kyvného střešního okna okna Top umístěna na rozdíl od běžných kyvných oken v horní třetině okna. Zbavíte se tak rušivého okenního křídla, které zasahuje dovnitř, brání ve výhledu nebo dělá z cesty k otevřenému oknu překážkovou dráhu. Přesně podle principu společnosti Roto - „Víc volnosti. Víc pohodlí.“ - můžete i u výsuvně kyvného okna Top bez problémů ovládat všechny jeho funkce jedinou klikou, která je pro lepší dosažitelnost umístěna v dolní části křídla. Otevírání, větrání a zavírání tak už nepředstavuje sportovní výkon. Velmi úzký profil rámu zaručuje, že se do obytného prostoru dostane hodně světla. A pocit bezpečí dodává velmi bezpečné tříbodové zajištění střešního okna s výborným těsněním.


pikt1 (2K)

Střešní okno RotoTronic

Střešní okno se zabudovaným elektrickým pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení... S okny RotoTronic získá Vaše střecha inteligentní prvek. Střešní okno se zabudovaným pohonem a ovládáním splňuje všechny požadavky na kvalitu moderního bydlení. Součástí řešení, které stačí pouze zapojit do elektrické zásuvky, jsou všechny potřebné komponenty k automatickému otevírání a zavírání okna. Přesně v duchu „Plug & Play“. Okna jsou navíc už připravená na montáž příslušenství a doplňků. RotoTronic - život může být tak jednoduchý.


pikt1 (2K)

Renovační střešní okna na míru

Vaše staré střešní okno už dosloužilo? Provádíte v bytě nějaké úpravy? Otevřete si nové perspektivy s renovačními okny Roto vyráběnými na míru z umělé hmoty nenáročné na údržbu. Výroba na milimetr přesně podle Vámi zadaných údajů umožňuje modernizaci kdykoli a kdekoli, bez ohledu na rok výroby, výrobce nebo velikost Vašeho stávajícího střešního okna. Prostě geniální.

 
  Readymat s.r.o.
Svatopluka Čecha 3844/22
695 01 Hodonín
Provozovna:
Svatopluka Čecha 3844/22
Budova Télefónica 02, 3. patro
695 01 Hodonín
Tel/fax: +420 518 340 097
Email: info@ready-mat.cz
www.ready-mat.cz
IČ: 27713971
DIČ: CZ27713971
Banka: ČSOB
2018 © readyMAT